• vimax cz
  • vimax sk
  • vimax

Doprava

Produkt zasíláme v diskrétní zásilce pro naprosté soukromí. Každá zásilka vypadá jako klasická zásilka a nemá označení. Většinu objednávek pošleme do 10 hodin a doprava je zdarma.

Diskrétnost

Pošleme vám produkt v diskrétní zásilce a proto nikdo nezjistí co je v zásilce. Produkty si pohodlně objednáte na stránce a budou vám doručeny na vaši adresu. Vyzkoušejte Vimax - cena je nízká, platba je bezpečná a zaplatíte bezpečně na dobírku.

Doba doručení

Česká republika

Expresní doručení (3-4 dny) - platba na dobírku

Standardní doručení (5-7 dní) - platba na dobírku

Slovensko

Expresní doručení (3-4 dny) - platba na dobírku

Standardní doručení (5-7) dní - platba na dobírku

Platba za dopravu

Standardní doručení zdarma pro všechny zákazníky.

Expresní doručení - 480 Kč (vyplňte váš kontakt a také vyplňte váš telefon pro kurýra).

Záruka vrácení peněz platí pro všechny naše zákazníky

V případě že jste zkusili nové složení produktu Vimax Pills a nedosáhli požadovaných výsledků a nejste spokojeni s naším produktem, napište nám vaše číslo zásilky na email a pošlete nám všechny balení na naši adresu.

Vimax Pills funguje a proto poskytujeme záruku

Vimax prodej je diskrétní a spolehlivý. Při každém nákupu je možné využít záruku vrácení peněz 60 dní. Neptáme se vás při vašem vrácení žádné otázky. Pošlete nám všechny balení a my vám po přijetí na náš sklad vrátíme peníze. Jsme si jistí že můžete být s produktem spokojeni, Vimax Pills funguje až pro 95 procent mužů podle oficiální stránky a výzkumu.

Vimax Pills má záruku vrácení peněz až 60 dní

V případě že jste nedosáhli požadovaných výsledků a nejste spokojeni s naším produktem, napište nám prosim vaše číslo zásilky a pošlete nám balení na naši adresu a my vám pošleme peníze.

Záruka vrácení peněz platí pro všechny naše zákazníky

Neptáme se vás při vašem vrácení žádné otázky. Pošlete nám balení a my vám po přijetí pošleme plnou sumu na váš bankovní účet. Máte otázky? Napište nám na email a rádi odpovíme.

Jak vrátit produkty? Je to jednoduché

Důležité pro vrácení: Musíte nám napsat vaše číslo zásilky a poslat všechny balení - a my vám pošleme peníze po přijetí za neotevřené a nevyužité balení. Prosím neotvírejte balení, které jste neužívali. Peníze vám pošleme na váš bankovní účet, který nám napíšete na náš email.

Po vašem objednání vám poskytneme slevy na doplňky výživy

Můžete využít slevu na luxusní doplňky stravy (při nákupu 5 a více balení Vimax Pills)

Exklusivní přírodní doplněk stravy VigRX Plus- Luxusní tablety na zlepšení erekce a zvětšení penisu pro muže- sleva 50%

Viagra pro ženy Clitorin - Přírodní prášky a tablety pro lepší orgasmus - sleva 50%