• vimax cz
  • vimax sk
  • vimax
Recenze zákazníků:
Jan, Plzeň (CZ)
"Děkuji vám za přírodní tablety Vimax Pills. Po 3 měsících se mi zlepšila erekce, mám lepší výdrž při sexu a moje partnerka konečně může dosáhnout orgasmu."

Marcel, Teplice (CZ)
"Vimax Pills užívám více než 6 měsíců a jsem opravdu překvapen s výsledky po užívání, protože se můžu s manželkou stále naplno milovat jako když jsme byli mladí."Michal, Semily (CZ)


V minulosti jsme s mojí manželkou měli problémy v sexuálním životě a nechtěl jsem si přiznat, že mám problémy s erekcí a předčasnou ejakulací a proto manželka neměla zbytečné řeči a koupila mi 6 balení Vimax Pills a řekla abych to vyzkoušel. Nejprve jsem samozřejmě tomu nevěřil a říkal jí, že nepotřebuji žádné tablety, ale nakonec mě manželka přesvědčila, protože říkala že je to přírodní produkt a nemá vedlejší účinky a tak jsem začal užívat každý den 1 tabletku. Po měsíci jsem cítil jen zvýšenou chuť na sex a stále jsem nevěřil že to funguje a nevěřil jsem že to bude mít nějaký účinek, ale po 2 měsících se mi skutečně začala zlepšovat erekce, měl jsem větší sexuální touhu a po 3-4 měsících manželka pocítila, že mám skutečně při našem sexu mnohem lepší sexuální výdrž. Byl jsem překvapen s pozitivními výsledky a tablety jsem užíval také další 2 měsíce. Protože jsem měl ještě 2 balení a cítil jsem po předchozím užívání zlepšení, rozhodl jsem se že budu užívat Vimax Pills dokud postačí 6 balení co mi koupila manželka. Chtěl jsem ji ještě více potěšit a proto jsem po 5-6 měsících užívání byl k ní ještě více milý a při romantických chvílích jsem mohl pocítit výrazně zlepšení erekce a lépe uspokojit partnerku. Moje sexuální aktivita se zlepšila a můj penis byl tvrdší a o něco větší. Konečně jsem mohl s manželkou mít vzrušující a příjemný sex a navíc jsem se zbavil předčasné ejakulace a mám silnější erekci. Děkuji mé manželce a také vimaxoficial.cz za tento vynikající produkt. Moje manželka mi je zas vděčná po každém jejím vzrušujícím orgasmu. Jsem opravdu rád že našla tento produkt, koupila mi doporučené množství 6 balení a přípravek z rostlin Vimax Pills skutečně zlepšil náš sex a to za pár měsíců. :)

Pepa, Turnov (CZ)


Vimax Pills jsem užíval 2 měsíce a mám mnohem lepší erekci. Mám stále chuť na sex s partnerkou, protože dnes mám větší, tvrdší a silnější penis a mám větší sebevědomí při milování. Moje partnerka je také spokojená a cítí větší vzrušení než dříve, myslím si že se také vzruší rychleji a proto může mít více orgasmů při každém pohlavním styku. Tablety jsem přestal užívat když jsem dosáhl zlepšení erekce a výsledky zůstaly stejné i po 2 letech. Můj dobrý kamarád měl také podobný problém a tak jsem mu před měsícem doporučil Vimax Pills a užívá ho kadý den. Minule mi říkal o tom, že se mu zdá jeho penis tvrdší a tak sem mu řekl tak Karle, počkej ještě 1-2 měsíce a uvidíš skutečný efekt. Vimax Pills určitě doporučuji každému muži, kdo chce zlepšit erekci, sexuální výdrž a lépe vzrušit partnerku.

Karel, Ústí nad Orlicí (CZ)

Když jsem byl kdysi mladý, měl jsem sex skoro každý den a často jsem střídal partnerky. Situace se od tehdy změnila a dnes mám rodinu a mladší partnerku a po letech jsem začal mít v našem vztahu problém se vzrušit, nechtěl jsem sex tak často jako partnerka a moje erekce také nebyla velmi silná a tak jsem se rozhodl, že s tím chci něco udělat, aby byla manželka v našem dlouholetém vztahu spokojená. Když jsem našel poprvé Vimax Pills a řekl o tom partnerce, tak se smála a myslela si že si dělám z ní srandu. Nechal jsem to tak a objednal jsem si 3 balení, vždyť náš vztah je pro mě opravdu velmi důležitý a zlepšení sexuálního života stojí za ty peníze. Po měsíci užívání jsem pocítil větší chuť na sex a cítil jsem lepší prokrvení a lepší vzrušení. Po 2 měsících si to všimla i moje partnerka, protože jsem měl větši zájem o sex a měli jsme sex mnohem častěji a tak se mě zeptala, co se změnilo když chci pořád sex když jsem předtím až tak nechtěl, proto jsem jí řekl o Vimax Pills a ona pochopila, proč mám větší touhu a chci ji více uspokojit, aby mohla dosáhnout lepší orgasmus při pohlavním styku. Po 3 měsících jsem pocítil výrazné zlepšení erekce a můj penis se mi zdál být při erekci více prokrvený a proto byl větší. Moje partnerka až nyní přiznala, že je ráda že jsem si koupil tablety Vimax Pills a pochválila mě za to že jsem ji lépe udělal a dosáhla poprvé 2 orgasmy při našem pohlavním styku. Jsme opravdu rádi že se zlepšil náš sex a doporučujeme Vimax Pills i našim přátelům.

Ján, Vlašim (CZ)

Jsem opravdu spokojen s rychlým objednáním na VimaxOficial.cz. Nejprve jsem si to objednal na stránce a přišlo mi to za pár dní. Na Vaší stránce jsem si přečetl vše potřebné o produktu, přírodním složení produktu a také jaké je správné dávkování pro co nejlepší efekt po užívání 3-6 měsíců. Teď když si chci objednat další balení nebo to chce nějaký můj kamarád, stačí jen zavolat nebo napsat email a objednaný přírodní produkt přijde v diskrétní zásilce na mou adresu. Zásilka vypadá jako každý jiná zásilka a proto nikdo nepozná co je v ní a proto chci pochválit vaši diskrétnost. Myslím že u každého produktu je diskrétnost skutečně velmi důležitá, protože každý zákazník ať už si koupí 6 nebo 12 balení má právo na soukromí. Rychlé a spolehlivé doručení a soukromí pro zákazníka je to co Vás dělá prvotřídním prodejcem. Jako oficiálnímu prodejci se vám chci poděkovat za pomoc mladým a také starším mužem a jsem rád, že jste spolehlivý originální produkt Vimax Pills konečně přinesli do České republiky a na Slovensko, kde mám bratra a ten je také věrný zákazník a koupil si 5 balení vašeho produktu . :)