• vimax cz
  • vimax sk
  • vimax
Recenze zákazníků:
Jan, Plzeň (CZ)
"Děkuji vám za přírodní tablety Vimax Pills. Po 3 měsících se mi zlepšila erekce, mám lepší výdrž při sexu a moje partnerka konečně může dosáhnout orgasmu."

Marcel, Teplice (CZ)
"Vimax Pills užívám více než 6 měsíců a jsem opravdu překvapen s výsledky po užívání, protože se můžu s manželkou stále naplno milovat jako když jsme byli mladí."Michal, Semily (CZ)


V minulosti jsme s mojí manželkou měli problémy v sexuálním životě a nechtěl jsem si přiznat, že mám problémy s erekcí a předčasnou ejakulací a proto manželka neměla zbytečné řeči a koupila mi 6 balení Vimax Pills a řekla abych to vyzkoušel. Nejprve jsem samozřejmě tomu nevěřil a říkal jí, že nepotřebuji žádné tablety, ale nakonec mě manželka přesvědčila, protože říkala že je to přírodní produkt a nemá vedlejší účinky a tak jsem začal užívat každý den 1 tabletku. Po měsíci jsem cítil jen zvýšenou chuť na sex a stále jsem nevěřil že to funguje a nevěřil jsem že to bude mít nějaký účinek, ale po 2 měsících se mi skutečně začala zlepšovat erekce, měl jsem větší sexuální touhu a po 3-4 měsících manželka pocítila, že mám skutečně při našem sexu mnohem lepší sexuální výdrž. Byl jsem překvapen s pozitivními výsledky a tablety jsem užíval také další 2 měsíce. Protože jsem měl ještě 2 balení a cítil jsem po předchozím užívání zlepšení, rozhodl jsem se že budu užívat Vimax Pills dokud postačí 6 balení co mi koupila manželka. Chtěl jsem ji ještě více potěšit a proto jsem po 5-6 měsících užívání byl k ní ještě více milý a při romantických chvílích jsem mohl pocítit okamžité zlepšení erekce a zvětšení penisu, proto jsem dokázal lépe uspokojit partnerku. Moje sexuální aktivita se zlepšila a můj penis byl mnohem tvrdší a o něco větší. Konečně jsem mohl s manželkou mít vzrušující a příjemný sex a navíc jsem se zbavil předčasné ejakulace a mám silnější erekci. Děkuji mé manželce a také vimaxoficial.cz za tento vynikající produkt. Moje manželka mi je zas vděčná po každém jejím vzrušujícím orgasmu. Jsem opravdu rád že našla tento produkt, koupila mi doporučené množství 6 balení a přípravek z rostlin Vimax Pills skutečně zlepšil náš sex a to za pár měsíců. :)

Pepa, Turnov (CZ)


Vimax Pills jsem užíval 2 měsíce a mám mnohem lepší erekci. Stále váháte? Vyzkoušejte Vimax - cena je vyšší, ale produkt Vimax Pills skutečně funguje. Mám teď stále chuť na sex s partnerkou, protože dnes mám větší, tvrdší a silnější penis a mám větší sebevědomí při milování. Moje partnerka je také spokojená a cítí větší vzrušení než dříve, myslím si že se také vzruší rychleji a proto může mít více orgasmů při každém pohlavním styku. Tablety jsem přestal užívat když jsem dosáhl zlepšení erekce a výsledky zůstaly stejné i po 2 letech. Můj dobrý kamarád měl také podobný problém a tak jsem mu před měsícem doporučil Vimax Pills a užívá ho kadý den. Minule mi říkal o tom, že se mu zdá jeho penis tvrdší a tak sem mu řekl tak Karle, počkej ještě 1-2 měsíce a uvidíš skutečný efekt. Vimax Pills určitě doporučuji každému muži, kdo chce zlepšit erekci, sexuální výdrž a lépe vzrušit partnerku.

Karel, Ústí nad Orlicí (CZ)

Když jsem byl kdysi mladý, měl jsem sex skoro každý den a často jsem střídal partnerky. Situace se od tehdy změnila a dnes mám rodinu a mladší partnerku a po letech jsem začal mít v našem vztahu problém se vzrušit, nechtěl jsem sex tak často jako partnerka a moje erekce také nebyla velmi silná a tak jsem se rozhodl, že s tím chci něco udělat, aby byla manželka v našem dlouholetém vztahu spokojená. Když jsem našel poprvé Vimax Pills a řekl o tom partnerce, tak se smála a myslela si že si dělám z ní srandu. Nechal jsem to tak a objednal jsem si 3 balení, vždyť náš vztah je pro mě opravdu velmi důležitý a zlepšení sexuálního života stojí za ty peníze. Po měsíci užívání jsem pocítil větší chuť na sex a cítil jsem lepší prokrvení a lepší vzrušení. Po 2 měsících si to všimla i moje partnerka, protože jsem měl větši zájem o sex a měli jsme sex mnohem častěji a tak se mě zeptala, co se změnilo když chci pořád sex když jsem předtím až tak nechtěl, proto jsem jí řekl o produktu Vimax Pills, pročetla si Vimax recenze Pills a i ona pochopila, proč mám větší touhu a chci ji více uspokojit, aby mohla dosáhnout mnohem lepší orgasmus při pohlavním styku. Po 3 měsících jsem pocítil výrazné zlepšení erekce a můj penis se mi zdál být při erekci více prokrvený a proto byl větší. Moje partnerka až nyní přiznala, že je ráda že jsem si koupil tablety Vimax Pills a pochválila mě za to že jsem ji lépe udělal a dosáhla poprvé 2 orgasmy při našem pohlavním styku. Jsme opravdu rádi že se zlepšil náš sex a doporučujeme Vimax Pills i našim přátelům.

Ján, Vlašim (CZ)

Jsem opravdu spokojen s rychlým objednáním na VimaxOficial.cz. Nejprve jsem si to objednal na stránce a přišlo mi to za pár dní. Dříve jsem užíval produkt VigRX Plus, Vimax Pills je na štěstí na prodej za mnohem nižší cenu. Na Vaší stránce jsem si přečetl vše potřebné o produktu, přírodním složení produktu a také jaké je správné dávkování pro co nejlepší efekt po užívání 3-6 měsíců. Teď když si chci objednat další balení nebo to chce nějaký můj kamarád, stačí jen zavolat nebo napsat email a objednaný přírodní produkt přijde v diskrétní zásilce na mou adresu. Zásilka vypadá jako každý jiná zásilka a proto nikdo nepozná co je v ní a proto chci pochválit vaši diskrétnost. Myslím že u každého produktu je diskrétnost skutečně velmi důležitá, protože každý zákazník ať už si koupí 6 nebo 12 balení má právo na soukromí. Rychlé a spolehlivé doručení a soukromí pro zákazníka je to co Vás dělá prvotřídním prodejcem. Jako oficiálnímu prodejci se vám chci poděkovat za pomoc mladým a také starším mužem a jsem rád, že jste spolehlivý originální produkt Vimax Pills konečně přinesli do České republiky a na Slovensko, kde mám bratra a ten je také věrný zákazník a koupil si 5 balení vašeho produktu . :)