• vimax cz
  • vimax sk
  • vimax
Objednat Vimax Pills
vimax pills cz
vimax pills ČR

Složení produktu, záruka a často kladené otázky

Často kladené otázky


Jak pomáhají Vimax Pills pro sexuální zdraví muže?
Příjemnější sexuální aktivita
Silnější, tvrdší a delší erekce
Zvýšení sexuální touhy a chuti na sex
Jaké je složení v tabletách přírodního doplňku výživy?
Epimedium sagittatum, Seman Custacae, Gingko Biloba, Panax Gingeng, Saw Palmetto, Fructus Crataegi, Inosine Anhydrous, Kajenské koření, Ovos setý, Magnesium Stereate.
Přírodní Vimax Pills neobsahuje žádné příchutě, kukuřici, mléko, glutaman, kvasinky, cukr, emulgátory a barviva
Jaké je dávkování přírodního Vimax Pills?
Doporučené dávkování: 1 tableta po jídle/den a 1 tableta před pohlavním stykem. Vimax Pills funguje při dlouhodobém užívání pro muže. Doporučené je pravidelné a dlouhodobé užívání originálního produktu přibližně 3-7 měsíců pro nejlepší výsledky.
Jaké mohou být vedlejší účinky produktu?
Přírodní Vimax Pills nemá žádné vedlejší účinky, protože obsahuje extrakty z rostlin a přírodních látek, bezpečné složení produktu z přírodních látek je dostupné bez lékařského předpisu a funguje zvýšení sexuální aktivity bez vedlejších účinků pro muže.
Jaká je doprava a kolik dní bude trvat doručení?
Doprava je bezpečná a diskrétní v neoznačené zásilce a objednaný počet balení vám bude doručen s certifikátem za 3-7 dní do ČR a na Slovensko.
Jaká je záruka originality Vašeho produktu?
Prodáváme originální přírodní produkt Vimax Pills - nejsilnější originální Vimax na trhu v Evropě - nové složení 2020 (EU verze), které bylo vylepšeno a obsahuje extrakty rostlin s vyšší koncentrací, čímž můžete dosáhnout o 35% lepší výsledky při dlouhodobém užívání produktu. Produkt nakupujeme od výrobce v Kanadě přímo přes jeho Evropského distributora a navíc každý produkt obsahuje hologram originality. Vimax Pills je také dostupný na oficiální stránce vimaxpills.cz, proto si můžete být jisti, že jde skutečně o originální produkt.
Jak můžete garantovat že produkt funguje a že vrátíte peníze za produkt?
Jsme si jisti kvalitou přírodního produktu Vimax Pills a proto poskytujeme do 2 měsíců garanci vrácení peněz na 60 dní. V případě že s výsledky nebudete spokojeni, můžete nám vrátit v zásilce všechny balení zpátky a vrátíme vám peníze na účet.